img
رشته‌ی پزشکی دانشی است که هدف آن حفظ سلامتی، درمان بیماری‌ها وآسیب دیدگی‌ها است که این اهداف با شناخت بیماری‌ها، تشخیص و درمان آن‌ها و همچنین پیشگیری از بروز بیماری‌ها به انجام می رسد. امروزه با رشد تکنولوژی از قبیل اینترنت، اکثر کلینیک‌های پزشکی به سمت اقداماتی نظیر سایت، طراحی اپلیکیشن، سوشال مدیا و … رفته‌اند و بدین وسیله درآمد بالایی را کسب می‌کنند. هلدینگ فرتاک با بیش از ۱۰ سال سابقه در این حوزه، با ارائه‌ی پکیج‌های ارتقاء شغلی می‌تواند شما را در زمینه‌های ارائه شده برای صنف پزشکان عزیز، همراهی کرده و بهترین سرویس را برای خدمات پزشکی شما فراهم سازد.

با گسترش اینترنت و فضای مجازی، افراد برای بهره‌مندی از خدمات و محصولات، اقدام به جستجو در فضای اینترنت می‌کنند. از این رو بهتر است شما آموزشگاه خود را از طریق فراهم‌سازی بستر آنلاین به مشتریان و مخاطبان خود معرفی کنید. خواهید دید که چگونه افراد زیادی جذب آموزشگاه شما می‌شوند. بنابراین به واسطه اتصال آموزشگاه سنتی خود به فضای اینترنت، می‌توانید آموزشگاه خود را رونق دهید. هلدینگ فرتاک با بیش از ۱۰ سال سابقه در حوزه طراحی سایت، سئو و ... با ارائه‌ی پکیج ارتقاء شغلی آموزشگاهی شما را در راستای ایجاد آموزشگاه آنلاین حرفه‌ای همراهی کرده و هر آنچه که برای آموزشگاه آنلاین مورد نیاز است، در اختیارتان قرار می‌دهد. شما با استفاده از پکیج ارتقاء شغلی آموزشگاهی فرتاک خواهید توانست از رقبایتان پیشی گرفته و به پیشرفت و درآمدزایی چشمگیری برسید.

ابزار و یراق فروشی جزء کسب وکارهایی است که علاوه بر دانش فروش و تعامل با مشتریان، نیازمند خدمات به صورت آنلاین نیز است که ما با ارائه‌ی پکیج‌های ارتقاء شغلی که در اختیار صنف حوزه ابزار و یراق قرار می‌دهیم، کمک میکنیم تا بتوانید در برابر رقبای شغلی خود موفق‌تر از قبل عمل کنید. در دنیای دیجیتالی امروز، اکثر افرادی که دارای کسب و کار سنتی هستند برای پیشرفت و ارتقای شغل خود سایت‌های فروشگاهی آنلاین را نیز راه اندازی می‌کنند تا بتوانند از تمامی نقاط کشور مشتری جذب نمایند و فروش خود را افزایش داده و در نتیجه به سود بالایی برسند.

بدون شک بخش زیادی از کار و فعالیت‌های اقتصادی را شرکت‌های تجاری برعهده دارند. منظور از شرکت این است که افرادی (حداقل ۲ نفر)، یک مجموعه را در کنار هم تأسیس می‌کنند و در آن به فعالیت های اقتصادی می‌پردازند که در این مجموعه، سود و زیان برای تمامی افراد یکسان خواهد بود. امروزه برای تأسیس بیشتر کسب و کارها به یک هویت حقوقی نیاز است که با داشتن تجربه و دانش حقوقی این کار امکان پذیر است . شرکت ویرافرتاک گروس با ارائه ی پکیج ارتقاء شغلی خدماتی می‌تواند شما را در زمینه‌های ثبت شرکت، طراحی سایت، طراحی گرافیک، طراحی اپلیکیشن، بهینه سازی و سئو، نرم افزار حسابداری، پشتیبانی، تولید محتوا، ربات‌های مدیریتی و سوشال مدیا همراهی کرده و باعث پیشرفت شرکت شما در مقایسه با رقبایتان شود.

به هرگونه فعالیتی که در روند مبادله انواع کالاها و یا خدمات و... از مرحله تولید تا مرحله مصرف انجام می شود را، بازرگانی می‌گویند. از طرفی هم فعالیت‌های بازرگانی بر اساس تعریفی که گفته شد، نقش رابط را بین تولیدکنندگان کالا و مصرف کنندگان ایفا می کنند. خدمات بازرگانی به 3 نوع خدمات داخلی، خدمات خارجی و خدمات منطقه ای تقسیم می شوند. که شما عزیزان با توجه به نوع خدمات بازرگانی تان میتوانید با استفاده از پکیج های ارتقاء شغلی فرتاک، کسب و کار خود را برندسازی کرده و پیشرفت کنید. هلدینگ فرتاک با بیش از ۱۰ سال سابقه در این حوزه، با ارائه ی پکیج ارتقاء شغلی خدماتی می تواند شما را در زمینه های ارائه شده ی زیرهمراهی کرده و بهترین خدمات را برای کسب و کارشما انجام دهد.

به اقداماتی که درجهت مداوای یک بیماری انجام می شود درمان گفته می شود. قاعدتا هر درمانی روش و داروی مخصوص آن بیماری را دارد که از وظایف اصلی یک پزشک محسوب می شود. روش های درمان باتوجه به نوع بیماری به انواع تجویز دارو، انجام جراحی، پانسمان زخم، روان درمانی، طب سوزنی و ... تقسیم می شوند. شما عزیزان با توجه به نوع خدمات درمانی تان میتوانید با استفاده از پکیج های ارتقاء شغلی فرتاک، کسب و کار خود را برندسازی کرده و پیشرفت کنید. هلدینگ فرتاک با بیش از ۱۰ سال سابقه در این حوزه، با ارائه ی پکیج ارتقاء شغلی خدماتی می تواند شما را در زمینه های ارائه شده ی زیر همراهی کرده و بهترین خدمات را برای کسب و کارشما انجام دهد.

محصولات آرایشی و بهداشتی را می‌توانیم از پرکاربردترین و پرفروش‌ترین محصولات در کشور نام ببریم. با توجه به افزایش سرعت رشد لوازم آرایشی و بهداشتی درکشور، تقاضای مردم برای خرید این محصولات به طور مستمر درحال افزایش است. تنوع بیش ازحد محصولات آرایشی و بهداشتی در جامعه و همچنین گسترش اینترنت و فراگیر شدن استفاده ی مردم از آن باعث شده است تا تولیدکنندگان و فروشندگان لوازم بهداشتی و آرایشی به سمت طراحی سایت برای فروشگاه آرایشی و بهداشتی خود بروند تا بدین وسیله بتوانند فروش خود را افزایش دهند. هلدینگ فرتاک با ارائه‌ی پکیج ارتقاء شغلی فروشگاهی ویژه صنف آرایشی و بهداشتی، نرخ فروش محصولات آرایشی و بهداشتی شما را افزایش می‌دهد و بهترین خدمات را برای فروشگاه آنلاین شما در اختیارتان قرار می‌دهد.

داشتن فروشگاه پوشاک یکی از سخت‌ترین کارهاست چرا که تغییر فصل، تغییر مد، تفاوت سلیقه‌ها و … می‌تواند روی این صنف تأثیر داشته باشد و آن را پیچیده کند. ناگفته نماند که در این حوزه رقیبان بسیاری خواهید داشت پس باید بسیار باتجربه و ماهرانه عمل کنید .امروزه با افزایش تکنولوژی شاهد سایت‌های فروشگاهی آنلاین هستیم که به صورت مجازی کسب و کار خود را ارتقاء داده و در حال پیشرفت هستند. پس باید بتوانید با ارائه‌ی خدمات خاص و با کیفیت در سایت فروشگاه پوشاک خود، افراد زیادی را به سمت فروشگاه آنلاین خود جذب کرده و درآمدزدایی کنید. هلدینگ فرتاک به همراه تیم تخصصی خود، پکیج ارتقاء شغلی فروشگاه پوشاک را با هدف ایجاد بستر کامل اینترنتی برای کسب و کارهای مرتبط به صنف پوشاک ایجاد کرده است تا شما به سرعت فروشگاه آنلاین خود را با قدرت دایر نمایید.

از تأسیسات به عنوان نیاز اولیه و حیاتی برای ساختمان، صنعت و ... یاد می‌شود. تمامی امکاناتی که در ساختمان تعبیه می‌شود اعم از امکانات سرمایشی و گرمایشی، برقی، روشنایی، آب و فاضلاب و ... جزء خدمات تأسیسات ساختمانی محسوب می شود. تاسیسات ساختمانی به دو نوع تأسیسات برقی و تأسیسات مکانیکی تقسیم می شود. تأسیسات برقی به سیم کشی برق و تلفن ساختمان‌های مسکونی و صنعتی گفته می‌شود. تأسیسات صنعتی به فاضلاب و سیلاب، انتقال آب و تولید انرژی گفته می‌شود. هلدینگ فرتاک برای بهبود خدمات و جذب مشتری صنف تأسیسات، با ارائه‌ی پکیج ارتقاء شغلی تأسیسات، از صفر تا صد برپایی کسب و کار آنلاین شما، کنارتان خواهد بود.

یکی از نیازهای جامعه در هر دوره از زندگی ، بحث مسکن و ساختمان است و می توانیم بگوییم ساخت وساز ساختمانی و مشاغل مربوط به آن ازمهم ترین بخش های اقتصادی کشور است . توجه کنید که ساختن یک ساختمان نیاز به افرادی باتجربه و متخصص دارد تا بتوانند ایمنی ساختمان را تضمین کنند چرا که این کار با جان انسان ها سر و کار دارد. باید بدانید که شما برای تبلیغات خدمات ساختمانی خود باید هدفمند پیش روید تا بتوانید در کوتاهترین زمان به هدف خود برسید. داشتن یک سایت با بهترین خدمات می تواند شما را به هدف خود نزدیک کند. هلدینگ فرتاک با بیش از ۱۰ سال سابقه در این حوزه، با ارائه ی پکیج ارتقاء شغلی خدماتی می تواند شما را در زمینه های ارائه شده همراهی کرده و بهترین خدمات را برای کسب و کارشما انجام دهد.

صنعت به مجموعه ای از سازمان ها گفته می شود که کالا، خدمات و یا منابع درآمدی را تولید کرده و ارائه می دهند. محلی که درآن اجناس و کالاهای موردنیاز مردم تولید می شوند کارخانه گفته می شود. یک کارخانه از یک یا چند ساختمان تشکیل شده است که در هرکدام از ساختمان ها تعدادی ابزار برای تولید محصولات وجود دارد. همچنین افرادی برای انجام کار در کنار ابزار حضور دارند و وظیفه ی مدیریت ماشین هارا به عهده دارند. بهتر است بدانید که برای برندسازی صنایع و کارخانجات خود بایستی اقداماتی نظیر طراحی سایت، طراحی گرافیک، سوشال مدیا و... را انجام دهید. هلدینگ فرتاک با بیش از ۱۰ سال سابقه در این حوزه، با ارائه ی پکیج ارتقاء شغلی خدماتی می تواند شما را در زمینه های ارائه شده همراهی کرده و بهترین خدمات را برای کسب و کارشما انجام دهد.

عرضه خدمات چاپ و تبلیغات برای شرکت‌های بزرگ و کوچک و سازمان‌های تجاری و خدماتی یکی از نیازهای اساسی است. برای بودن در صنف خدمات چاپ و تبلیغات باید مشتاق به امور مطبوعاتی، انتشاراتی، چاپ، تبلیغات و… باشید. باید بدانید که امروزه با گسترش اینترنت و فضای مجازی عموم کسب و کارها برای پیشرفت بیشتر به سمت طراحی سایت حرفه‌ای و شبکه‌های اجتماعی و ... رفته اند. هلدینگ فرتاک با بیش از ۱۰ سال سابقه در این حوزه، با ارائه ی پکیج ارتقاء شغلی خدمات چاپ می تواند کسب و کار آنلاین شما حرفه‌ای کند.

به وسایلی که دارای منبع قدرت بوده و می توانند به خودی خود حرکت کنند، خودرو می گویند. اتومبیل ها سالیان زیادی است که در جاده ها و خیابان ها به چشم می خورند و برای استفاده در مشاغل مختلف کاربرد دارند. به طور کلی دسته ‌بندی انواع خودرو عموما بر اساس فرم بدنه، توانایی فنی و همچنین گاهی اوقات برحسب سطح امکانات و کیفیت مواد اولیه به کار رفته در اتومبیل صورت می‌گیرد. شما عزیزان برای مطرح کردن برند کسب و کار اتومبیل و موتور و دوچرخه ی خود می توانید از خدماتی نظیر طراحی سایت، سوشال مدیا و.. بهره مند شده و پیشرفت کنید. هلدینگ فرتاک با بیش از ۱۰ سال سابقه در این حوزه، با ارائه ی پکیج ارتقاء شغلی خدماتی می تواند شما را در زمینه های ارائه شده ی زیرهمراهی کرده و بهترین خدمات را برای کسب و کارشما انجام دهد.

حمل و نقل ابزاری برای انتقال و جابجایی کالاهای مختلف، اجناس و مسافران محسوب می شود. حمل و نقل به انواع مختلفی ازجمله روش های زمینی، هوایی و دریایی تقسیم می شود که هر کدام ار این موارد باتوجه به بار و مسافت طی شده، هزینه های مختلفی دارد. نکته ی مهم در این زمینه این است که بتوانید کسب و کار خود را مطرح کنید. شما می توانید با استفاده از پکیج های ارتقاء شغلی فرتاک از خدماتی نظیر طراحی سایت، سوشال مدیا ، طراحی گرافیک و... بهره مند شده و پیشرفت کنید.

به ایجاد شناخت ازچیزی زیبا یا معنادار که همراه با تخیل و مهارت باشد هنرگفته می شود. بدون شک می توان گفت که عالی ترین آرمان های مادی و معنوی هر ملتی در فرهنگ و هنر آنان نمایان می شود و هنر را می توان به منزله هویت آن ملت محسوب کرد. هنر دارای شاخه های مختلفی از جمله نمایش، موسیقی و هنرهای تجسمی است که هرکدام از این شاخه ها دانش و مهارت خاص خودش را شامل می شود. عزیزانی که در این حوزه مشغول به کارهستید می توانید با استفاده از پکیج های ارتقاء شغلی فرتاک برندسازی کرده و از این راه کسب درآمد کنید.

به ابزار و روش هایی که اطلاعات را دریافت و ذخیره کرده و سپس آن ها را پردازش و مبادله و در نهایت استفاده می کنند، فناوری اطلاعات می گویند. IT به عنوان زیرمجموعه ای از فناوری اطلاعات درنظرگرفته می شود. رایانه یا کامپیوتر، وسیله ای است که میتوان با انجام برنامه نویسی، آن را در جهت انجام عملیات منطقی یا محاسباتی تنظیم کرد. باید توجه کنید که با ارائه ی خدمات باکیفیت و بی نظیر می توانید اعتماد مخاطبین خود را جلب کرده و فروش خود را بالا ببرید. هلدینگ فرتاک با بیش از ۱۰ سال سابقه در این حوزه، با ارائه ی پکیج ارتقاء شغلی فناوری اطلاعات می تواند شما را در زمینه های ارائه شده همراهی کرده و بهترین خدمات را برای کسب و کارشما انجام دهد.

مشاوره یک تعامل هدفمند است که طی انجام آن مشاوربا وقت گذاشتن و توجه به مراجع ، به او در بررسی و یافتن روش هایی براي زیستن خلاقانه تر، تصمیم گیري و تغییر رفتارکمک می کند. شما با استفاده از طراحی سایت می توانید خدمات مشاوره ای خود را معرفی کرده و پیشرفت کنید. هلدینگ فرتاک با بیش از ۱۰ سال سابقه در این حوزه، با ارائه ی پکیج ارتقاء شغلی فناوری اطلاعات می تواند شما را در زمینه های ارائه شده همراهی کرده و بهترین خدمات را برای کسب و کارشما انجام دهد.

به مکان هایی که در آنجا فلز و یا سنگ های گوناگون با ارزش اقتصادی بالا، وجود دارد معدن گفته می شود. معدن ها به دو دسته ی معادن سطحی و معادن زیرزمینی گفته می شود. این دسته ها باتوجه به نوع ماده معدنی و شکل کانسار، دسته بندی می شوند. شما می توانید با طراحی سایت معدن فلزات کسب و کار خود را رونق بخشیده و پیشرفت کنید. هلدینگ فرتاک با بیش از ۱۰ سال سابقه در این حوزه، با ارائه ی پکیج ارتقاء شغلی فناوری اطلاعات می تواند شما را در زمینه های ارائه شده ی زیر همراهی کرده و بهترین خدمات را برای کسب و کارشما انجام دهد.

طراحی سایت فروشگاهی برای مراکزخرید این امکان را به شما فروشندگان می دهد تا بدون داشتن مشکل زمان و مکان، محصولات و خدمات خود را به مشتریان مراکزخرید ارائه دهید. مشتریان بسیاری هستند که با خرید حضوری از مراکز خرید در ساعاتی از روز مشکل دارند. شما با داشتن سایت برای پاساژ و مرکزخرید خود می توانید محصولات خود را در سراسردنیا به نمایش گذاشته و برندسازی کنید.هلدینگ فرتاک با بیش از ۱۰ سال سابقه در این حوزه، با ارائه ی پکیج ارتقاء شغلی می تواند شما را در زمینه های ارائه شده همراهی کرده و بهترین خدمات را برای مراکزخرید شما انجام دهد.

امروزه شاهد حضور فروشگاه های موادغذایی متعددی در جامعه هستیم. در واقع وجود فروشگاه های موادغذایی باعث شده تا موادغذایی به وفور در دسترس همگان باشد و نیازهای مردم را رفع کند. حال توجه کنید که با طراحی سایت برای فروشگاه موادغذایی می توانید مشتریان بیشتری را جذب فروشگاه موادغذایی خود کرده و برندسازی کنید.هلدینگ فرتاک با بیش از ۱۰ سال سابقه در این حوزه، با ارائه ی پکیج ارتقاء شغلی می تواند شما را در زمینه های ارائه شده همراهی کرده و بهترین خدمات را برایفروشگاه مواد غذایی شما انجام دهد.

امروزه باشگاه های ورزشی جایگاه بالایی را در میان مردم کسب کرده اند.از مهمترین دلایلی که می تواند افراد را به سمت باشگاه ورزشی سوق دهد می توان به اهمیت به سلامت بدن، شادابی، سلامت روح و... اشاره کرد. شما می توانید با طراحی سایت برای باشگاه ورزشی خود مشتری بسیاری را جذب کنید. همچنین اگر دارای فروشگاه لوازم ورزشی هستید می توانید با طراحی سایت و قرار دادن محصولات ورزشی خود، فروشگاه خود را مطرح کرده و کسب درآمد کنید.هلدینگ فرتاک با بیش از ۱۰ سال سابقه در این حوزه، با ارائه ی پکیج ارتقاء شغلی می تواند شما را در زمینه های ارائه شده ی زیر همراهی کرده و بهترین خدمات را برای کسب و کار ورزشی شما انجام دهد.

مهندس به کسی گفته می شود که سعی می‌کند ساختارعملیاتی وعملی از مفهومی را ایجاد کند و در یکی از رشته های مهندسی تحصیل کرده باشد و یا به صورت حرفه ای و ماهرانه در آن رشته مشغول به کار باشد. مهندسان با استفاده از دانش، تکنولوژی و ریاضیات مسائل کاربردی را حل می کنند. شما با استفاده از طراحی سایت می توانید کسب وکار خود را مطرح کرده و پیشرفت کنید. هلدینگ فرتاک با بیش از ۱۰ سال سابقه در این حوزه، با ارائه ی پکیج ارتقاء شغلی می تواند شما را در زمینه های ارائه شده همراهی کرده و بهترین خدمات را برای کسب وکار شما انجام دهد.

امروزه مراسم و مجالس های مختلفی که برگزار می شود تنوع و گستردگی زیادی دارد. شما می توانید با استفاده از طراحی سایت خدمات مجالس و مراسم، صاحبان مجالس را از خدمات خود آگاه سازید. به وسیله ی طراحی سایت خدمات مجالس می توانید مشتری های زیادی را جذب کرده و کسب وکار خود را گسترش دهید.هلدینگ فرتاک با بیش از ۱۰ سال سابقه در این حوزه، با ارائه ی پکیج ارتقاء شغلی می تواند شما را در زمینه های ارائه شده همراهی کرده و بهترین خدمات را برای خدمات مجالس شما انجام دهد.

اگر صاحب فروشگاه لوازم خانگی هستید و در این زمینه فعالیت می کنید، برای ارتقاء کسب و کار خود بهتر از با استفاده از طراحی سایت و ارائه ی خدمات فروشگاه لوازم خانگی تان، فروش خود را در سراسر کشور گسترش دهید. هلدینگ فرتاک با بیش از ۱۰ سال سابقه در این حوزه، با ارائه ی پکیج ارتقاء شغلی می تواند شما را در زمینه های ارائه شده همراهی کرده و بهترین خدمات را برای فروشگاه لوازم خانگی شما انجام دهد.


به صورت میانگین هر پکیج بین 10 تا 20 میلیون قیمت دارد.

.ما یک تیم متخصص هستیم که در یک دفتر دور هم جمع شده‌ایم و با یکدیگر برای رسیدن به اهداف مشترک‌مان تلاش میکنیم. هرکدام از اعضای تیم‌مان روزی برای خودشون مؤسس و مدیر یک مجموعه بزرگ بوده و حالا با کلی تجربه آن مجموعه‌ها را تعطیل کرده و به تیم ما پیوسته تا یک تیم حرفه‌ای در تمام زمینه‌ها شکل گیرد.

همانطور که در قبل اشاره شد ما صفر تا صد کسب و کار شما را در قالب یک پکیج جامع طراحی و مدیریت خواهیم کرد تا شما دیگر نیازی به اینکه ذهن‌تان را درگیر دنیای مجازی کنید نداشته باشید و بر کسب و کار آفلاین خود تمرکز نمایید.

حالت شب